انتخاب روش بهینه انتقال مداری به منظور انتقال ماهواره به سیارات منظومه شمسی با استفاده از مبانی آنالیز عددی

در روال طراحی برنامه شبیه ساز فرایند سفر بین سیاره ای از مفاهیمی مربوط به مکانیک مدار، فیزیک و ریاضیات کاربردی بهره برده شده است. دراین قسمت به اختصار به تفسیر هر کدام از این مفاهیم خواهیم پرداخت و در مورد هریک و زمینه کاربرد آنها در برنامه بحث خواهیم نمود.

ضرورت این مسئله از آن جهت است که کاربران در صورتیکه بخواهند از زیربرنامه های این برنامه در قالب برنامه های دیگر استفاده کنند و یا بخواهند از این برنامه در زمینه های دیگر استفاده کنند و یا به دلیل نیاز خود لازم باشد که این پروژه و کد را گسترش دهند؛ باید در وهله اول روابط و جنس متغیرهای به کار برده شده در روابط را بشناسند. از این رو در این بخش مفاهیم به کار بسته شده و نیز روابط ریاضی مورد استفاده و نیز نوع متغیرهای به کار بسته شده را به اختصار معرفی خواهیم نمود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

انتخاب روش بهینه انتقال مداری به منظور انتقال ماهواره به سیارات منظومه شمسی با استفاده از مبانی آنالیز عددی

  • تولید کننده: مارکت کد
  • شناسنامه: AS6-1000
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: ۱۳۹3-۰2-۲۹
  • زبان برنامه نویسی: ForTran
  • سفارش دهنده: سعید کوثری زاده
  • 80,000تومان

برچسب ها: روش بهینه, ماهواره, مدار, آنالیز عددی, سیارات