حل مسئله کنترل بهينه خطی هواپيمای مسافربری به روش دوم لياپانوف و بهينه سازی PSO

در اين تحقيق به بررسی حل مسئله کنترل بهينه خطی هواپيمای مسافربری به روش دوم لياپانوف و بهينه‌ساز PSO بر اساس کدهای ارايه شده در دو نرم‌افزار ميپل و متلب پرداخته شده است. ساختار کدها بر اساس دو روش بهينه‌سازی و روش دوم لياپانوف است که در مسايل رگولاتور خطی بيان گرديده و پايه‌گذاری شده است. بر اساس نتایج حاصل می‌توان بیان داشت کهi اساس پاسخ‌های به دست آمده از دو روش ارائه شده در این تحقیق یعنی بهینه‌سازی به کمک روش پی. اس. او و به دست آوردن  معادلات ریکاتی برای حالت ماندگار، پاسخ‌های تقریبا یکسانی را می‌دهند. از طرف ديگر با توجه به پاسخهای بخش صحت سنجی و توجه به اين موضوع که استفاده از روش بهينه‌سازی بعضاً سبب ايجاد واگرايی و عدم دقت لازم نسبت به روش ريکاتی میگردد، لذا استفاده از روش ريکاتی برای حل کنترل بهينه هواپيمای مسافربری در کانالهای سمت و چرخ پيشنهاد شده است. همچنين، در بخش ديگر انتخاب مناسب ماتريسهای وزنی مسئله رگولاتور خطی مورد تحقيق قرار گرفته است. از نتايج اين بخش مستخرج است که پاسخهای فيدبک حالت ماندگار سيستم ارائه شده نشان از مطلوب بودن پاسخهای سيستم بر اساس روشهای بيان شده و کدهای ارايه شده در دو نرم افزار متلب و ميپل را دارد.


 توضیحات بیشتر


کدهای ارايه شده در این گزارش در دو نرم‌افزار ميپل و متلب پیاده سازی شده است. در شرح کدهای بیان شده بهتر است بگوییم در بخش‌هایی که نرم‌افزار میپل کاٰرآیی بیشتری داشته از آن استفاده گردیده و در بخش‌هایی که نرم‌افزار متلب کاٰرآیی بیشتری داشته از آن استفاده شده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

حل مسئله کنترل بهينه خطی هواپيمای مسافربری به روش دوم لياپانوف و بهينه سازی PSO

  • تولید کننده: مارکت کد
  • شناسنامه: MC4-1012
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: ۱۳۹۴-۰۴-۰۴
  • زبان برنامه نویسی: MAPLE
  • سریال برنامه: MC4-1012
  • سفارش دهنده: ايمان شفيعی نژاد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 199,000تومان

برچسب ها: هواپیمای مسافربری, رگولاتور خطی, روش دوم لیاپاتوف, بهینه سازی الگوریتم ذرات, Maple, Matlab, متلب, حالت ماندگار, فيدبک, معادلات ریکاتی