اتمسفر استاندارد جهانی (International Standard Atmosphere)
مدل اتمسفر استاندارد جهانی یکی از پروژه هایی است که به صورت رایج در دوره ی کارشناسی مهندسی هوافضا در درس آیرودینامیک 1 یا آیرودینامیک 2 در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان پروژه کلاسی به دانشجویان داده می شود و در این دروس می خواهند تا به زبان فورترن این برنامه نوشته شود. این برنامه که حدود 110 خط کد می باشد، دما، سرعت صوت، فشار و چگالی را تا ارتفاع 47000 متری از سطح زمین به شما به عنوان خروجی خود خواهد داد (که البته حاصل چندین ساعت کا مطالعاتی و پژوهشی و استخراج فرمول های مربوطه پارامترها در هرلایه بوده است). همچنین بخشی به صورت سلیقه ای در نرم افزار قرار دارد که نام لایه ای که متناسب با عدد وارد شده است را نمایش میدهد. برنامه ای که ما در این بخش نوشته و خروجی آن را نیز تست و بررسی کرده ایم به زبان فورترن 90 بوده و در هر محیطی که این زبان را اجرا کند بدون مشکل اجرا خواهد شد. * توجه شود که مدل جهانی اتمسفر استاندارد با مدل آمریکایی اتمسفر استاندارد متفاوت می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

اتمسفر استاندارد جهانی (International Standard Atmosphere)

  • تولید کننده: مارکت کد
  • شناسنامه: اتمسفر استاندارد جهانی (International Standard Atmosphere)
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: ۱۳۹۵-۰۱-۲۷
  • زبان برنامه نویسی: Fortran 90
  • سفارش دهنده: امیر حسین علی خواه میشامندانی
  • 882,900تومان
  • قیمت بدون مالیات: 810,000تومان

برچسب ها: اتمسفر استاندارد, اتمسفر استاندارد جهانی, اتمسفر, Atmosphere, Standard Atmosphere, International Standard Atmosphere,