پروژه آموزش پیشرفته #C با محوریت WPF + فیلم

عنوان کامل پروژه:

پروژه آموزش پیشرفته #C با محوریت WPF به همراه فیلم آموزشی #C

زبان سطح بالا و شی­گرای سی­شارپ زبان برنامه‌­نویسی قدرتمندی از خانواده زبان‌های چارچوب دات­نت شرکت مایکروسافت می­باشد. زبان سی­شارپ، یک زبان برنامه‌نویسی چند الگویی است و منظم شده مدل‌های تابعی، امری، عمومی، شیءگرا و جزگرا در بستر دات­نت می‌باشد. سی­شارپ معمولا به وسیله مایکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود. زبان سی­شارپ با قدرت و سطح بالای خود توانسته توجه بسیاری از برنامه‌نویسان را به خود جلب کند. این زبان بر پایه سادگی، مدرن بودن، همه منظوره و شیءگرا بودن ساخته شد. بیان نمایش ویندوز یا WPF یک زیرسیستم قدرتمند گرافیکی است که توسط مایکروسافت ایجاد شده و برای پردازش و نمایش واسط­ه‌ای کاربر در برنامه­های کاربردی تحت ویندوز مورد استفاده قرار می­گیرد. از خصوصیات بسیار مهم WPF مستقل بودن آن از اندازه/وضوح تصویر است که معادل طراحی پاسخگو در بستر وب می­باشد. راهکار WPF سعی دارد که مدل پایداری از برنامه­‌نویسی ارائه کند که در آن واسط کاربر از منطق برنامه جدا باشد. برنامه­های WPF از XAML (از مشتقات XML) برای تعریف و پیوند بین عناصر تشکیل دهنده واسط کاربر استفاده می­کنند. ویژوال استودیو با ایجاد محیطی یکپارچه امکان استفاده از زبان سی­شارپ را همراه با محیط طراحی WPF فراهم کرده است. در این تحقیق در فصل نخست ابتدا گذری سریع بر مفاهیم پایه­ای و کاربردی زبان سی­‌شارپ و قابلیت­های محیط ویژوال استودیو خواهیم داشت. سپس به تفصیل به مفاهیم مربوط به طراحی واسط کاربری پیشرفته خواهیم پرداخت و با راهکار WPF و جزئیات آن به همراه زبان XAML آشنا خواهیم شد. سپس به معرفی برنامه­نویسی همروند می‌پردازیم و پس از آن به صورت کاربردی با جزئیات برنامه­‌نویسی همروند در قالب مثال­های عملی کار خواهیم کرد و در پایان با استفاده از پروفایل کردن عملکرد در حوزه پلت­فرم دات­نت (با تمرکز بر زبان برنامه­‌نویسی سی­‌شارپ) تحلیلی بر عملکرد کاربردهای ایجاد شده داریم و با ابزار پروفایلینگ مربوط به واسط کاربری توسعه یافته توسط زبان XAML و چگونگی استفاده از آن آشنا خواهیم شد.


مشخصات کلی
تعداد صفحات 117
تعداد صفحات محصول 100-150
فیلم آموزشی دارد
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول #C

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه آموزش پیشرفته #C با محوریت WPF + فیلم

  • تولید کننده: حسام قدسی فر
  • شناسنامه: CM1-1009
  • موجودی: در انبار
  • زبان برنامه نویسی: #C
  • سریال برنامه: CM1-1009
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,313,450تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,205,000تومان

برچسب ها: برنامه نویسی سی‌شارپ, طراحی واسط گرافیکی, XAML, برنامه‌نویسی همروند و پروفایلینگ, WPF, مایکروسافت ویژوال استودیو, Visual Studio