پروژه طراحی مسیر حرکت موشک کروز از بین موانع با استفاده از یک الگوریتم ابتکاری محور با استفاده از نرم افزار MATLAB

این پروژه با استفاده از نرم افزار MATLAB ( متلب ) انجام شده است. یکی از موضوعات چالش برانگیز در طراحی مسیر حرکت موشک کروز در یک محیط ناشناخته با موانع ثابت و متحرک، یافتن یک مسیر بهینه جهانی از نقطه شروع به نقطه هدف و بدون برخورد است. این تحقیق یک روش جدید بهنگام برای ایجاد مسیر بهینه بدون برخورد برای موشک‌های کروز که یک هدف متحرک را با وجود موانع ثابت و متحرک دنبال می‌کند، ارائه می‌دهد. فرض می‌شود که حرکت موانع و هدف برای موشک کاملا ناشناخته می‌باشد و بهنگام محاسبه خواهد شد. الگوریتم ارائه شده برای اجتناب از برخورد با موانع هنگام حرکت به سمت هدف مسیرهای شدنی کوتاه را با استفاده از روش ابتکاری و جدید پیدا می‌کند. در ادامه کوتاهترین آنها را برای حرکت انتحاب میکند. مشخصه‌های مهم که در طراحی مسیر حرکت موشک در نظر گرفته می‌شود: 1- زمان لازم برای واکنش موشک کروز در شرایط پیش بینی نشده است که زمان اجرای الگوریتم استفاده شده نقش اساسی در این مورد بازی می‌کند. 2- طول مسیر طی شده از نقطه شروع به نقطه هدف است که کارایی الگوریتم مورد استفاده برای هدایت موشک کروز را نشان می‌دهد. الگوریتم ارائه شده عملکرد مطلوبی با توجه به دو عامل فوق نشان می‌دهد. نتایج شبیه‌سازی نشان می‌دهد که مسیر پیموده شده کمترین طول را دارد و زمان اجرای آن بطور چشمگیری کمتر از الگوریتم‌های ارائه شده تاکنون هستند. این نتایج نشان می‌دهد که الگوریتم جدید و کارای پیمایش موشک برای مسیریابی بهنگام در محیط‌های پویا و ناشناخته و پیچیده، مسیرهای کوتاه را در زمان کمتری ارائه می‌دهد.


مشخصات کلی
تعداد صفحات 64
حوزه تخصصی رشته 1 کنترلر
حوزه تخصصی رشته 2 شبیه سازی
تعداد صفحات محصول 60-80
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول MATLAB

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه طراحی مسیر حرکت موشک کروز از بین موانع با استفاده از یک الگوریتم ابتکاری محور با استفاده از نرم افزار MATLAB

  • تولید کننده: حسن جعفرزاده
  • شناسنامه: AS4-1018
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: ۱۳۹۴-۰۵-۲۵
  • زبان برنامه نویسی: MATLAB
  • سریال برنامه: AS4-1018
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 2,372,930تومان
  • قیمت بدون مالیات: 2,177,000تومان

برچسب ها: موشک کروز, طراحی مسیر حرکت, الگوریتم ابتکاری محور, کوتاهترین مسیر, محیط ناشناخته, موشک, MATLAB, متلب, مسیریابی بهنگام