پروژه پیاده‌سازی خودکار پروژه‌های مبتنی بر SPA با استفاده از آجاکس و iframe + فیلم

عنوان کامل پروژه:

پروژه پیاده‌سازی خودکار پروژه‌های مبتنی بر SPA با استفاده از آجاکس و iframe و به همراه فیلم آموزشی نرم افزار Visual Studio

طراحی و پیاده‌سازی مکانیزمی برای توسعه خودکار پروژه‌های تحت وب مبتنی‌ بر SPA و مساعد با SEO منجر به ارائه کتابخانه سمت سروری و کلاینتی شده است که در کنار هم کمک می‌کنند بتوان به صورت خودکار، صفحات وب  مبتنی بر مدل (SPA (Single Page Application طراحی کرد که مطابق با نیازمندی‌های SEO نیز باشد (SEO Friendly). در واقع کتابخانه‌های طراحی صفحات وب SPA موجود هیچ راهکاری برای برقراری SEO ندارند و لازم است که ساختار سمت سرور مطابق با ساختار تصور شده در کلاینت باشد. بعلاوه، برای استفاده از چنین کتابخانه‌هایی، لازم است که برنامه‌نویس درگیر کدهای سمت کلایتنی شود که برای پروژه‌های نسبتاً بزرگ پیچیده می‌شود (چون نمی‌توان از مزایای Madularity بهره برد). با روشی که در این طرح تشریح می‌شود، تمامی کدهای جاوا اسکریپت موردنیاز سمت کلاینت که توسط برنامه‌نویس باید اضافه می‌شد، کاملا حذف می‌شود. و درنهایت، با قابلیت بارگذاری چندین صفحه (بلوک) درون یک صفحه و به ‌صورت تودرتو (Recursive)، امکان طراحی Madular چنین پروژه‌هایی ممکن می‌شود. برای اینکار، عملکرد کنترل iframe از html را شبیه‌سازی کرده‌ایم با این تفاوت که آدرس‌هایی که در هر بلوک بارگذاری می‌شوند، در URL صفحه نیز قید می‌شود. پس URL هر صفحه، یک پارامتر (Query String) مشخصی دارد که آدرس‌های بلوک‌های درون صفحه را به صورت ادغام شده نگهداری می‌کند.


جمع بندی و نتیجه گیری:

1- رفع محدودیت‌های کتابخانه‌های موجود برای طراحی صفحات SPA

2- پیاده‌سازی اتوماتیک صفحات وب مبتنی بر SPA با قابلیت اجرای رویدادهای Backward و Forward

3- حذف کدهای سمت کلاینتی لازم جهت مدیریت رویدادهای سمت کلاینتی

4- برقراری SEO برای پروژه‌های تحت SPA

5- امکان بارگذاری همزمان محتوای چندین صفحه مختلف در یک صفحه و به صورت تودرتو

6- مدیریت درخواست‌های متداولی از قبیل Form post submit و Link Redirects


مشخصات کلی
تعداد صفحات 38
حوزه تخصصی رشته 1 سایر
تعداد صفحات محصول 20-40
فیلم آموزشی دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول Visual Studio

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه پیاده‌سازی خودکار پروژه‌های مبتنی بر SPA با استفاده از آجاکس و iframe + فیلم

  • تولید کننده: سیامک حاتمی
  • شناسنامه: CM2-1014
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: 2017-06-17
  • زبان برنامه نویسی: Visual Studio
  • سریال برنامه: CM2-1014
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,106,350تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,015,000تومان

برچسب ها: SPA, طراحی صفحات, صفحات وب تک صفحه‌ای, آجاکس, سمت کلاینت, SEO, پروژه‌های تحت وب

مقالات مرتبط