قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏ های پایگاه علوم محاسباتی ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های پایگاه علوم محاسباتی ایران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پایگاه علوم محاسباتی ایران- مارکت کد اقدام نماید. 

ارتباطات الکترونیکی 

هنگامی که شما از سرویس ‏ها و خدمات مارکت کد استفاده می‏ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏ کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏ شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول باشد، شما موافقت می ‏کنید که وب سایت مارکت کد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏ های رعایت حریم خصوصی

 مطابق با سیاست های پایگاه علوم محاسباتی ایران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏ کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏ کند.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می ‏شوند.

وب سایت مارکت کد به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش ‏دهی می ‏دهد. 

کلیه سفارش ‏های ثبت شده در سایت مارکت کد به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏ گیرند. پایگاه علوم محاسباتی ایران همواره در ارسال و تحویل آنلاین و فوری کلیه سفارش ‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏ نماید.


محتوا

پایگاه علوم محاسباتی ایران- مارکت کد نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس ‏های خود می‏ کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز مراکز تولید محصولات استفاده می‏ کند. لازم به ذکر است سایت مارکت کد تضمین می‏ کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است مرکز موظف است آن را را رفع کرده و اطلاعات صحیح را برای کاربر ارسال نماید.


کلیه محتویات سایت پایگاه علوم محاسباتی ایران- مارکت کد شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت marketcode.ir تعلق دارد.

پایگاه علوم محاسباتی ایران در هیچ نقطه‏ ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ‏ها، تراکنش‏ های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏ شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به پشتیبانی مارکت کد اطلاع دهید.