پروژه ارائه الگوریتم برای رمزنگاری تصویر، صوت و متن با قابلیت نصب بر روی ابزارهای همراه با Android + فیلم

عنوان کامل پروژه:

پروژه ارائه الگوریتم و پیاده سازی سیستمی برای رمزنگاری تصویر، صوت و متن با قابلیت نصب بر روی ابزارهای همراه با Android و به همراه فیلم آموزشی Android 

هدف ما ارائه یک اپلیکیشن برای رمزگذاری آشوبگون تصویر، صوت و متن است. روش پیشنهادی یک سیستم رمزنگاری کلید خصوصی با یک واحد اصلی است. جدا از این‌ که داده ورودی تصویر، صوت یا متن است خروجی همواره یک تصویر رمز شدهی غیرخطی آشوبگون است. رویکردهای مورد استفاده برای رمز کردن دادههای ورودی متفاوت است. توضیحات برای دادههای ورودی مختلف در ادامه آورده شده است.

الف) برای داده ورودی تصویر، اپلیکیشن قادر است تا تصویر مورد نظر را n مرتبه رمز کند که در مرحله رمزگشایی نیز تصویر باید n مرتبه رمزگشایی شود. مقدار عددی n و پارامترهای لازم برای ساخت نقشه آشوبگون از کاربر گرفته میشود. لازم به ذکر است این رویکرد کاملا بدون اتلاف است و قابلیت رمز کردن تا n مرتبه امنیت الگوریتم را بالاتر می‌برد. همچنین، نقشه‌­های مورد استفاده در هر مرحله می‌­تواند متفاوت باشد.

ب) برای داده ورودی صوت، ابتدا دادهی صوتی با تغییر بازه به بازه مورد نظر آورده می‌­شود؛ سپس با تغییر ابعاد سعی می‌­شود تا از حالت برداری به ماتریس مربعی تبدیل شود. در مرحله بعد، تصویر ساخته شده با نقشه آشوبگون به صورت غیرخطی ترکیب می‌­شود. نحوه­‌ی رمزنگاری صوت به گونه­‌ای است که به نظر می‌­آید برنامه در حال رمز کردن یک تصویر ورودی است که همین امر امنیت رویکرد پیشنهادی را بیشتر می­‌کند، در واقع در مورد صوت علاوه بر رمزنگاری، نهان­‌نگاری نیز انجام می­‌شود. همچنین رمزنگاری تا n مرحله قابل انجام است.

ج) برای داده ورودی متن،ابتدا کد اسکی هر کارکتر استخراج میشود و هر کد اسکی به عنوان سطح خاکستری یک پیکسل در نظر گرفته می‌شود. در مرحله بعد با تغییر ابعاد سعی می­‌شود تا تصویر ایجاد شده از حالت برداری به ماتریس مربعی تبدیل شود و در مرحله آخر تصویر حاصل با یک نقشه آشوبگون ترکیب میشود. همچنین رمزنگاری تا n مرحله قابل انجام است.

قابل ذکر است برای افزایش امنیت برنامه، از 2 نقشه آشوبگون استفاده شده است که در هر مرحله کاربر آن را انتخاب می‌کند و همچنین نوع ترکیب غیرخطی است.


آنچه در این کد خواهید آموخت:

1- نحوه تبدیل صوت به تصویر در اندروید

2- نحوه تبدیل متن به تصویر در اندروید

3- نقشه های آشوبگون و ویژگی های آن ها و تفاوت آن با random

4- پردازش تصویر در اندروید

5- رمزنگاری تصویر در اندروید و استفاده از زبان cpp برای افزایش سرعت برنامه در صورت نیاز و ...


نکات و الزامات:

1- این برنامه در اندروید استودیو نسخه 3 نوشته شده است.

2- از ویژگی های c++11 استفاده شده است.

3- آشنایی اولیه با اندروید و پردازش تصویر

4- آشنایی با مفاهیم آشوب


مشخصات کلی
تعداد صفحات 23
حوزه تخصصی رشته 1 رمزنگاری
تعداد صفحات محصول 20-40
فیلم آموزشی دارد
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول Android

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه ارائه الگوریتم برای رمزنگاری تصویر، صوت و متن با قابلیت نصب بر روی ابزارهای همراه با Android + فیلم

  • تولید کننده: میلاد رستمیان
  • شناسنامه: CM2-1022
  • موجودی: در انبار
  • زبان برنامه نویسی: Android
  • سریال برنامه: CM2-1022
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,149,950تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,055,000تومان

برچسب ها: رمزنگاری, آشوبگون, پردازش تصویر, بدون اتلاف, نهان نگاری, صوت, متن, اندروید, Android, اپلیکیشن, کد اسکی