محتوای آموزشی در زمینه دینامیک پرواز جهت توسعه و تعمیق دانش هوافضا در سطح جوانان و نوجوانان

آموزش‌هایی که برای سایت هوافضای جوان در نظر گرفته شده است بخش‌های مختلفی دارد. یکی از بخش‌های مهم این سایت بخش آموزش است که خود به علوم مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. آن چه که در این پروژه محور فعالیت‌ها قرار گرفته است آموزش دینامیک و کنترل پرواز به زبان ساده برای نوجوانان است.

در بخش دینامیک و کنترل پرواز سه درس به صورت عمده آورده شده است. درس کنترل که سعی دارد مفاهیم مورد نیاز برای این که نوجوانان درکی از سیستم های هواپیما داشته باشند آورده می‌شود.

در درس عملکرد هواپیما به مفاهیم مهمی از فازهای حرکتی هواپیما پرداخته می‌شود. این همگی در فازهای مختلف پروازی یک هواپیما آورده می‌شوند. پروفیل ماموریت پروازی هواپیماها که مهم‌ترین شاخص آن ها در طراحی هستند در این آموزش‌ها آورده شده است.

درس دیگری که در بخش کنترل و دینامیک پرواز آورده می‌شود، انواع مانورهایی است که جنگنده‌های مختلفی در دنیا می‌توانند آن ها را انجام دهند. این مانورها به درک صحیح نوجوانان نسبت قابلیت‌های پرنده‌ها و دینامیکی که نمی‌توانند در طول پرواز داشته باشند کمک می‌کند.

علاوه بر آموزش‌های متنی که در سایت بارگذاری می‌شود برخی آموزش‌ها نیز از طریق چندرسانه‌ای مانند عکس و فیلم در سایت هوافضای جوان قرار خواهد گرفت. با توجه به این که قشر نوجوان به آموزش‌های تصویری علاقه‌مند است بسیاری از مفاهیم توسط فیلم و عکس منتقل می‌شود. علاوه بر آن اینفوگرافی‌هایی برای آموزش سریع برخی مطالب هوافضایی قرار داده می‌شود.

با توجه به این قشر نوجوان علاقه‌مند به تولید کاردستی‌هایی در حوزه هوافضاست قسمتی از سایت را به این موضوع تخصیص داده‌ایم که در آن نقشه‌های ساخت و نحوه ساخت کاردستی‌ها آورده شده‌اند. فیلم‌هایی که کمک‌کننده در آموزش ساخت کاردستی هستند نیز تهیه شده و آورده شده‌اند.

برای این که جوانان خلاقی در حوزه هوافضا تربیت شوند باید با آنچه که در این صنعت رخ داده است بیشتر آشنا شوند. به همین منظور قسمتی در سایت هوافضای جوان وجود دارد که در آن به معرفی محصولات هوافضایی ایران و جهان پرداخته شده است.

آنچه که در این گزارش آورده شده است مطالبی است که در سایت هوافضای جوان بارگذاری شده است و به صورت مجموعه کامل در این جا گردآوری شده است.

مشخصات کلی
تعداد صفحات 871
حوزه تخصصی رشته 1 سایر پروژه های دینامیک پرواز
تعداد صفحات محصول بیش از 200

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

محتوای آموزشی در زمینه دینامیک پرواز جهت توسعه و تعمیق دانش هوافضا در سطح جوانان و نوجوانان

  • تولید کننده: محمد تقی زاده دهکردی
  • شناسنامه: AS4-1035
  • موجودی: در انبار
  • سریال برنامه: AS4-1035
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,090تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,000تومان

برچسب ها: ‌دینامیک پرواز, هوافضا, کنترل پرواز, هواپیما, فازهای حرکتی, ماموریت پروازی, مانور