پروژه آموزش ++C با رویکرد Qt + فیلم

عنوان کامل پروژه:

پروژه آموزش ++C با رویکرد Qt و به همراه فیلم آموزشی نرم افزار ++C

امروز آشنایی با کامپیوتر و خصوصا برنامه‌­سازی یک نیاز مهم برای افراد و خصوصاً افراد فنی است. مهندسین رشته‌­های مختلف برای رفع نیازهای فنی و پروژه‌های خود نیاز به برنامه‌سازی در کامپیوتر را دارند و نا آشنایی با کامپیوتر و ساختار آن باعث شده تا عموم این افراد از نزدیک شدن به این حیطه گریزان باشند و رفع نیاز خود را به افراد متخصص بسپارند که متاسفانه در مواقعی باعث می‌­شود آن‌طور که باید به نتیجه دلخواه خود نرسند.

عموم افرادی که می‌­خواهند با برنامه‌سازی کامپیوتر آشنا شوند با یک مشکل اولیه روبرو هستند و آن، آشنا نبودن با ساختار و منطق کارکرد یک کامپیوتر است. اینکه برنامه‌های کامپیوتری چگونه بوجود می‌­آیند و نحوه فهم سیستم از آنها چگونه است. از این ­رو در این نوشتار سعی بر آن داریم تا جمع‌­آوری مطالبی مرتبط با برنامه سازی کامپیوتر افراد نا آشنا با کامپیوتر را برای ورود به عرصه برنامه‌­سازی یاری نماییم. در همین راستا درابتدا از اولیه‌های سخت‌افزاری کامپیوتر و معماری پردازنده‌ها سخن خواهیم گفت، سپس منطق کار سیستم‌ها را توضیح می­‌دهیم. در ادامه روش تعامل سیستم و فهم  کد برنامه‌­ساز به آن از طریق ترجمه یا کامپایل کد سطح بالا به زبان قابل فهم ماشین ادامه داده و به اشنایی با سیستم عامل لینوکس و مقدمات برنامه‌سازی به زبان سطح بالای C++ در محیط آن سیستم عامل خواهیم رسید. این نوشتار به صورت خلاصه‌­ای از دروس اصلی رشته مهندسی کامپیوتر (نرم­‌افزار) است که در قالب یک کتابچه عموم اطلاعات مورد نیاز برای برنامه­‌سازی کاربردی در کامپیوتر را به اطلاع شما می‌­رساند.


مشخصات کلی
تعداد صفحات 263
تعداد صفحات محصول بیش از 200
فیلم آموزشی دارد
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول ++C

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه آموزش ++C با رویکرد Qt + فیلم

  • تولید کننده: حمیدرضا صالحی
  • شناسنامه: CM1-1008
  • موجودی: در انبار
  • زبان برنامه نویسی: ++C
  • سریال برنامه: CM1-1008
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,629,550تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,495,000تومان

برچسب ها: برنامه‌سازی, معماری کامپیوتر, سیستم عامل, زبان سطح بالا, سی, سی پلاس پلاس, C, سیستم عامل لینوکس