شکایات

توضیحات

1- در صورتی که در خرید محصولات سایت با مشکل روبرو شده اید و برای مشاوره محصول موردنظر نیاز به راهنمایی دارید می توانید با آیدی تلگرام @marketcode_ir در ارتباط باشید.

۲- کاربران و پژوهشگران عزیز توجه بفرمایید: نیمی از پروژه سایت بصورت رایگان در اختیار پژوهشگران قرار داده شده و صداهای پروژه و پژوهش دیگر بصورت غیر رایگان قابل دسترسی می‌باشد هزاران کتاب پولی در منابع خارجی که دسترسی به آنها بسیار سخت بوده با تلاش تیم فنی و علمی مارکت کد و همکاری شما عزیزان بصورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. قریب به اتفاق محصولات و پروژه های غیر رایگان سایت که با تلاش پژوهشگران ایرانی تهیه و تنظیم شده است، بصورت فایل pdf هست ولی برا کمک به پژوهش گر های عزیز یک نمونه فایل شبیه سازی یا کدنویسی و فیلم آموزشی کوتاهی ,هم تولید شده است که سعی شده کامل باشد البته همچون بسیاری از فیلم های آموزشی و نرم‌افزار های تجاری و برنامه های اپن سورس بی نقص نیست و قطعا خطاهایی دارد که سعی شده است به کمک خود پژوهش گر ها و خریداران گرامی برطرف بشود و بهبود پیدا کند و قطعا نیاز به توسعه دارد.


قبل از خریداری محصول و پروژه مورد نظر مجددا توجه بفرمایید، فایل شبیه سازی پروژه بی نقص نیست قطعا نیاز به توسعه داشته و احتمالا خطا هایی را خواهد داشت. پس قبل از خرید به این موضوع توجه کنید. ضمانتی برای بازگشت وجه بخاطر خطا های مرسوم کد ها و اشکالات و نقص های فایل شبیه سازی وجود ندارد.


در صورت برطرف کردن خطا یا توسعه محصول توسط شما پژوهشگران ۳۰ درصد مبلغ به عنوان حق زحمه به شما برگشت خواهد شد.


ضمنا در صورت توسعه فایل لینک دائمی محصول آپدیت میشود و با خریداری محصول فایل دایمی این پژوهش و پروژه را خواهید داشت. 

۳- ماركت كد صرفا محلي براي فروش محصولات كدنويسي مي باشد و ضمانتي براي تاييد محتوا و کامل بودن کد ها و فیلم ها محصول نمي دهد فلذا قبل از خريد محصول يا پروژه موردنظر، بررسي كامل خود را انجام دهيد و درصورت لزوم قبل از خريد، براي بدست اوردن اطلاعات بيشتر حتما تماس بگيريد. كاربران محترم و همچنين پژوهشگر گرامي درنظر داشته باشيد در صورت اينكه بعد از خريد محصول پروژه مدنظر مشكل و ايرادي داشته باشد حداكثر 50% درصد مبلغ محصول، اعتبار خريد مجدد داده مي شود.(حداكثر 30 % مبلغ محصول عودت داده مي شود.)

4- کاربران محترم وبسایت توجه کنند کلیه محصولات بررسی علمی شده اند لکن در صورت ایراد در محصول یا نقص در فایل گزارش و یا نیاز به گزارش مشکل و درج شکایت، کاربران صرفا باید از بخش (( حساب کاربری - مشاهده تاریخچه سفارشات-شناسه سفارش- نمایش - برگشت )) نسبت به گزارش ایراد و برگشت محصول اقدام نمایند. تمامی گزارش ها باید بصورت دقیق مطرح شده باشد. ضمنا با توجه به قوانین کسب و کارهای مجازی صرفا تا 7 روز از لحظه سفارش این گزارش قابل پذیرش می باشد. شکایات و اشکالات از طرق دیگر( حضوری و مجازی) ترتیب اثر نخواهد شد. بررسی این گزارش ها توسط کارشناسان پایگاه علوم محاسباتی ایران صورت میگیرد و تایید یا رد گزارشات به اطلاع کاربر خواهد رسید. 

5- چنانچه نياز به مشاوره و كسب اطلاعات بيشتر داريد قبل از خريد اقدام كنيد.( مجددا توجه بفرمایید که مبنای فروش محصولات سایت صرفا ارسال فایل pdf گزارش پروژه می باشد و نسبت به کامل بودن فیلم های آموزشی و کد های پروژه که مطابق با نظرات خریداران باشد سایت هیچگونه پاسخگویی نخواهد داشت. میتوانید جهت خرید محصولات در ساعات اداری با شماره تلفن سایت جهت کسب اطلاعات کامل پروژه تماس گرفته و از مناسب بودن پروژه برای شما اطمینان حاصل نمایید.)

6- ماركت كد، اطلاعاتي از توليد كننده پروژه در اختيار ندارد. فلذا پژوهشگر گرامي با اميد به همكاري با نويسنده پروژه يا كدنويس و...، محصول را تهيه نكند.