پروژه ریز کردن شبکه ای مثلثی با ساختار داده ای ضلع محور با استفاده از نرم افزار فرترن

در این برنامه با استفاده از نرم افزار فرترن ( FORTRAN )، یک شبکه مثلثی از کاربر گرفته شده و با اضافه کردن نقطه به آن شبکه ریزتر می‌شود؛ سپس اضلاع این شبکه از نظر دلانی بودن بررسی شده و هر کدام از جفت المان­‌های آن که غیردلانی باشد، دلانی می­‌گردد. این برنامه دو زیربرنامه اصلی دارد که برای اضافه کردن یک نقطه به یک شبکه و برای دلانی کردن لیستی از اضلاع یک شبکه به کار می‌روند. از دو زیربرنامه اشاره شده می‌­توان در روش­های متحرک‌سازی شبکه استفاده نمود چرا که با حرکت شبکه کیفیت المان­‌ها کاهش پیدا می­‌کند و نیاز به اضافه کردن نقطه به شبکه اجتناب‌ناپذیر است. همچنین، جهت انطباق شبکه با حلگر باید در برخی از نواحی شبکه نقطه اضافه شود که برای این موارد نیز می‌توان از این زیربرنامه‌ها استفاده نمود. نکته بسیار مهم در این تحقیق این است که استفاده از ساختار داده‌ای ضلع محور جهت تولید شبکه از نظر محاسباتی بسیار پرهزینه می‌باشد. بنابراین، جهت تغییر شبکه محاسباتی مورد استفاده در حلگرهای سیالاتی باید شبکه را ابتدا به ساختار داده‌ای سلول محور منتقل نمود؛ سپس اعمال مطرح در تولید شبکه نظیر ریز و درشت کردن یا دلانی کردن را بر روی آن اعمال و همزمان ساختار داده‌ای ضلع محور را نیز اصلاح نمود.


توانمندیهای کد:

۱- ریز کردن موضعی المان‌ها با استفاده از نرم افزار فرترن ( FORTRAN )

۲- دلانی کردن شبکه‌بندی موجود و افزایش کیفیت آن


آنچه در این کد خواهید آموخت:

1- نحوه پیاده‌سازی الگوریتم دلانی‌سازی بر مبنای ساختار داده ضلع محور


نکات و الزامات:

1- این  برنامه در همه نسخه های کامپایلرهای فرترن ( FORTRAN ) قابل اجرا است

۲- خروجی ها در همه نسخه‌های Tecplot قابل مشاهده است

3- آشنایی اولیه با مفهوم شبکه، بهبود شبکه و دلانی‌سازی

۴- آشنایی با زبان Fortran
تولید شبکه
حوزه تخصصی 1 شبکه سه بعدی
حوزه تخصصی 2 شبکه بی سازمان
مشخصات کلی
تعداد صفحات 14
تعداد صفحات محصول 1-20
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول FORTRAN

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه ریز کردن شبکه ای مثلثی با ساختار داده ای ضلع محور با استفاده از نرم افزار فرترن

  • تولید کننده: مرتضی نامور
  • شناسنامه: MC5-1042
  • موجودی: در انبار
  • زبان برنامه نویسی: FORTRAN
  • سریال برنامه: MC5-1042
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 880,720تومان
  • قیمت بدون مالیات: 808,000تومان

برچسب ها: شبکه مثلثی, دلانی، ریزکردن شبکه, اضافه کردن نقطه به شبکه, Fortran, فرترن, متحرک‌سازی شبکه, ساختار داده‌ای, سلول محور, ضلع محور