پروژه سامانه رهگیری اهداف متحرک با سیستم‌های سایبر فیزیکی به‌ منظور جلوگیری از نفوذ بیگانگان با #C

عنوان کامل پروژه:

پروژه سامانه رهگیری اهداف متحرک در مناطق مرزی کشور با استفاده از سیستم‌های سایبر فیزیکی به‌ منظور جلوگیری از نفوذ بیگانگان با استفاده از #C

سیستم‌های سایبر فیزیکی ادغام کننده عملیات در دستگاه‌های فیزیکی مانند حسگر‌ها با نرم‌افزار‌ها هستند. این سیستم‌ها وضعیت محیط اطراف را به صورت هوشمندانه نظارت و پایش می‌کنند و با پاسخی هوشمندانه به رخدادهای محیط اطراف، واکنش نشان می‌دهند. شبکه حسگر بی‌سیم یکی از کاربردهای مهم سیستم‌های سایبر فیزیکی به شمار می‌آید که در آن با استفاده کردن از تعداد زیادی گره حسگر در یک محیط وسیع شروع به جمع‌آوری اطلاعات از محیط پیرامون می‌کند. یکی از موارد مهم در شبکه حسگر بی‌سیم حفظ انرژی در این شبکه است که باعث می‌شود عمر شبکه به آن وابسته باشد. رهگیری اهداف متحرک ﻣﺴﺄﻟﻪای اﺳﺖ ﻛﻪ از دﻳﺮﺑﺎز ذﻫﻦ ﺑﺸﺮ را ﺑﻪ ﺧﻮد ﻣﺸﻐﻮل ﻛﺮده و در سال‌های اﺧﻴﺮ ﺑﺎ ﻣﺤﻘﻖ ﺷﺪن اﻣﻜﺎن ﺳﺎﺧﺖ شبکه‌های ﺣﺴﮕﺮ بی‌سیم، اﺳﺘﻔﺎده از اﻳﻦ شبکه‌ها در محیط‌های ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﺮای رهگیری هدف‌های ﻣﺘﺤﺮک ﻧﻴﺰ مطرح‌ شده اﺳﺖ و یکی از مهم‌ترین موضوعات در این شبکه به شمار می‌آید. در این پژوهش به بررسی رهگیری اهداف بر روی شبکه حسگر بی‌سیم پرداخته سپس مسائل و مشکلات رهگیری را مطرح می‌کنیم، ﺑﺮای اﻳﻦ ﻣﻨﻈﻮر، اﺑﺘﺪا تعریفی جامع از سیستم‌های سایبر فیزیکی و همچنین شبکه حسگر بی‌سیم خواهیم داشت، سپس در ادامه به بررسی رهگیری اهداف در شبکه حسگر می‌پردازیم و روش‌های رهگیری در شبکه و ﭘﺎراﻣﺘﺮﻫﺎی ﻛﻴﻔﻴﺖ را مورد بررسی قرار خواهیم داد همچنین الگوریتم‌های مختلف را بررسی کرده و در انتها الگوریتم تصدیق مقدار آستانه را ارائه می‌کنیم که باعث می‌شود اهداف توسط گره‌های موجود در داخل شبکه حسگر شناسایی‌ شده و برای هر شناسایی که بر روی اهداف انجام می‌گیرد، ما موقعیت و انرژی هدف را مقداردهی اولیه می‌کنیم و قبل از ارسال داده‌ها به برنامه کاربردی ناظر آن‌ها را هرس می‌کنیم. این الگوریتم به صورت توزیع‌ شده در داخل شبکه محاسبات را انجام می‌دهد که این عمل باعث می‌شود محاسبات به صورت بلادرنگ انجام‌ شده و دیگر نیازی به هماهنگ‌سازی زمان میان داده‌های دریافتی نداشته باشیم و از ارسال داده‌های خطا به برنامه کاربردی ناظر خودداری کنیم که در نتیجه آن انرژی را در شبکه حفظ می‌کنیم، همچنین ما در این روش نشان می‌دهیم که با این الگوریتم دقت و سرعت بالا رفته و عمر شبکه نیز افزایش می‌یابد.

مشخصات کلی
تعداد صفحات 71
حوزه تخصصی رشته 1 تشخیص و ردیابی
تعداد صفحات محصول 60-80
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول #C

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه سامانه رهگیری اهداف متحرک با سیستم‌های سایبر فیزیکی به‌ منظور جلوگیری از نفوذ بیگانگان با #C

  • تولید کننده: مهرداد سلامت منش
  • شناسنامه: CM2-1007
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: ۱۳۹۴-۱۲-۲۶
  • زبان برنامه نویسی: #C
  • سریال برنامه: CM2-1007
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,238,240تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,136,000تومان

برچسب ها: رهگیری اهداف, #C, الگوریتم تصدیق مقدار آستانه, شبکه حسگر بی‌سیم WSN, سیستم‌های سایبر فیزیکی CPS, سی شارپ