پروژه شبیه‌سازی الگوریتمها و روشهای شناسایی سیستم بر روی پرنده خاص با MATLAB + فیلم

عنوان کامل پروژه:

پروژه بررسی و شبیه‌سازی الگوریتمها و روشهای شناسایی سیستم بر روی پرنده خاص با استفاده از نرم افزار MATLAB و به همراه فیلم آموزشی نرم افزار MATLAB

هواپیمای تام‌کت هواپیمای دو موتوره، مافوق صوت، دو سرنشین و مجهز به سیستم بال متحرک است. این هواپیما از ۱۹۷۴ تا ۲۰۰۶ در نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان جنگنده برتری هوایی-دریایی، جنگنده رهگیری-دفاعی و سکوی شناسایی تاکتیکی خدمت کرده است. این هواپیما بعد از اینکه مجهز به سیستم هدف گیری مادون قرمز در شب و سیستم پرواز سطح پائین گردید، حملات موشکی دقیقتری را انجام داد. تام‌کت در سال ۱۹۷۲ به خدمت نیروی دریایی ایالات متحده در آمد و در سال ۱۹۷۶ به ایران صادر شد. این هواپیما محصول شرکت گرومن است که برای نیروی دریایی آمریکا ساخته شده است. تامکت در ۲۲ سپتامبر ۲۰۰۶ در نیروی دریایی آمریکا بازنشسته شد.

در تمام رشته‌ها و علوم برای شناخت و تحلیل آنچه که در واقعیت اتفاق می افتد نیاز به استفاده از کامپیوتر به عنوان ابزاری قدرتمند برای تجزیه و تحلیل وجود دارد. برای این کار باید ابتدا به مدلسازی و شبیه سازی با استفاده از نرم افزار MATLAB و آنچه که در واقعیت وجود دارد، پرداخت. مدلسازی به معنی یافتن یک رابطه (بخصوص بصورت یک رابطه ریاضی)، بین ورودی (علت تغییر) با خروجی (نتیجه تغییر) سیستم است.شبیه سازی به معنی راه انداختن و زنده کردن مدل ریاضی با استفاده از کامپیوتر برای بازسازی واقعیت می باشد. هدف از انجام این پروژه شناسایی سیستم خطی شده از روی معادلات حالت غیرخطی سیستم یک پرنده است.


آنچه در این کد خواهید آموخت:

1- نحوه مدلسازی و شبیه سازی دینامیک پرنده به صورت غیر خطی با استفاده از نرم افزار MATLAB

2- نحوه مدلسازی و شبیه سازی دینامیک پرنده به صورت خطی با استفاده از نرم افزار MATLAB

3- مدلسازی و اجرای شناسایی با روشهای کلاسیک

4- مدلسازی و اجرای شناسایی با استفاده از تابع همبستگی

5- مدلسازی و اجرای شناسایی با استفاده از روش حداقل مربعات

6- مدلسازی و اجرای شناسایی با روشهای تکراری

7- مدلسازی و اجرای شناسایی با روشهای بازگشتی


نکات و الزامات:

1- این برنامه در نسخه های (2013 به بعد) نرم افزار متلب قابل اجرا است

2- آشنایی با مباحث کنترل خطی و شناسایی سیستم

3- آشنایی با کدنویسی در متلب

4- آشنایی با سیمولینک در متلب ( MATLAB )


مشخصات کلی
تعداد صفحات 91
حوزه تخصصی رشته 1 روش های خطی و غیرخطی
تعداد صفحات محصول 80-100
فیلم آموزشی دارد
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول MATLAB

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه شبیه‌سازی الگوریتمها و روشهای شناسایی سیستم بر روی پرنده خاص با MATLAB + فیلم

  • تولید کننده: رامتین بُرته
  • شناسنامه: MC4-1059
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: 2017-09-12
  • زبان برنامه نویسی: MATLAB
  • سریال برنامه: MC4-1059
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,551,070تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,423,000تومان

برچسب ها: F14, شناسایی سیستم, سیستم غیرخطی, مدلسازی, روشهای تکراری, روشهای بازگشتی, MATLAB, متلب, تابع همبستگی, روش حداقل مربعات, سیمولینک, هواپیمای تام‌کت

مقالات مرتبط