پروژه فایل آموزشی ایجاد انیمیشن در فایل PDF

بسیاری از فایل‌های آموزشی، به صورت متون آماده شده در فرمتpdf  یا txt می‌باشند. یکی از نقاط ضعف این متون این است که تنها فایل‌ها به صورت متنی و یا به صورت عکس در آنها نمایش داده می‌شوند. از طرف دیگر بسیاری از حل‌های عددی و نتایج حاصل از نرم‌افزارها قابلیت ارائه‌ی انیمیشن در فرمت‌های مختلف را دارند. از این‌رو این اگر بتوان این انمیشن‌ها را در کتاب‌های الکترونیک که با فرمت PDF ارائه می‌شوند گنجاند، در پربارتر شدن بار آموزشی این فایل‌ها و نیز جذاب‌تر شدن این فایل‌ها بسیار مؤثر خواهد بود.

نرم‌افزار Adobe Acrobat Pro قابلیت گنجاندن فایل‌ها ویدئویی و فلش را در داخل فایل‌های pdf فراهم کرده است. نکته‌ی مهم در استفاده از این قابلیت این نرم‌افزار این است که باید نرم‌افزار Adobe Acrobat Pro به صورت کامل نصب شود تا این قابلیت در آن فعال گردد.

مشخصات کلی
تعداد صفحات 6
تعداد صفحات محصول 1-20
نمودارهای خروجی دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه فایل آموزشی ایجاد انیمیشن در فایل PDF

  • تولید کننده: شرکت نرم افزاري نجم
  • شناسنامه: MC2-1158
  • موجودی: در انبار
  • سریال برنامه: MC2-1158
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • رایگان
  • قیمت بدون مالیات: رایگان

برچسب ها: PDF, متن, حل‌ عددی, انیمیشن, Adobe Acrobat Pro, فایل‌ ویدئویی

مقالات مرتبط