پروژه شبیه سازی انفجار برروی سازه ساندویچی توسط نرم افزار AUTODYN


نرم افزار  Autodyn محصول شرکت Dynamic Century است و سابقه ارائه آن به جوامع مهندسی به سال 1986 باز می گردد. در سال های ابتدایی نرم افزار Autodyn صرفا به صورت دو بعدی به تحلیل مسائل می پرداخت تا اینکه در سال 1991 نسخه سه بعدی نیز به بازار ارائه شد. برنامه های موجود در نرم افزار Autodyn ترتیبی طرح ریزی شده اند که بصورت چند منظوره مسائل مهندسی نرخ بالا را تحلیل می کند. این تحلیل ها به کمک روش های تفاضل محدود و اجزا محدود، در محدوده وسیعی از مسائل غیر خطی در جامدات ، سیالات و دینامیک گازها انجام می شوند. مسائلی که معمولاً چنین مشخصاتی را دارند، به شدت تابع زمان بوده و دارای عوامل غیر خطی هندسی مانند تغییر شکل های بزرگ نیز می باشند. همچنین نباید غیر خطی شدن مواد در چنین شرایطی را از نظر دور داشت. این مشخصه ها شامل پلاستیسیته مودهای خرابی، کرنش سختی و یا نرمی، معادلات حالت چند فازه و .... می شود.

توضیحات بیشتر

نرم افزار Autodyn از یک متد کوپل برای رسیدن به تحلیل بهینه بهره می برد. از اینرو می توان با استفاده از این دیدگاه، محیطهای مختلف درگیر در مسئله مانند سازه ها، سیالات، گازها و غیره را با استفاده از روش های مختلف عددی متناسب با هر دامنه مسئله مدل کرد. نرم افزار Autodyn این دامنه حل را با هم کوپل کرده و سپس همه را در یک  دامنه زمانی حل می کند. این عامل باعث کارآمدی ویژه نرم افزار  Autodyn در تحلیل مسائل برهم کنش و تماس می شود. 

برای آشنایی با نرم افزار Autodyn توانید با کلیک بر روی عنوان های زیر به مقاله های مورد نظر هدایت شوید. لازم به ذکر است که نرم افزار Autodyn از پرکاربردترین نرم افزار های مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک می باشد که بسیاری از دانشجویان با استفاده از نرم افزار autodyn به ارایه پایان نامه های کارشناسی ارشد, پروژه های صنعتی و علمی می پردازند.

آشنایی با نرم افزار Autodyn

- آموزش نصب نرم افزار Autodyn

مشخصات کلی
تعداد صفحات 68
تعداد صفحات محصول 60-80
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
جامدات
حوزه تخصصی 1 انفجار

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه شبیه سازی انفجار برروی سازه ساندویچی توسط نرم افزار AUTODYN

  • تولید کننده: سید مصطفی حسینی طباطبایی
  • شناسنامه: MC1-1005
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: 1393-4-1
  • زبان برنامه نویسی: AUTODYN
  • سریال برنامه: MC1-1005
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 1,302,550تومان
  • قیمت بدون مالیات: 1,195,000تومان

برچسب ها: انفجار, ساندویچ, سازه, Autodyn, شبیه سازی, حل صريح, موج شوک, جبهه فشاری, بار فشاری, معادله حالت, مهندسي ضربه, بار دینامیکی, BLAST

مقالات مرتبط