پروژه شبکه متحرک دو بعدی به روش توابع پایه ای شعاعی (RBF) با استفاده از نرم افزار فرترن

توسعه علوم مهندسی نیاز به نرم‌افزارهایی با دقت و کارایی بیشتر را محسوس نموده است. یکی از مسائل بسیار مورد توجه مهندسان، مسائلی است که به بررسی اندرکنش سازه و سیال می‌پردازند. در مسائل اندرکنش سازه و سیال در صورتی که روش‌ها از شبکه بندی استفاده نمایند (بر خلاف روش‌هایی که بر مبنای المان مرزی هستند) نیاز به آن است که در حین حل مسئله شبکه‌بندی جابجا گردد و اصلاحات لازم بر روی آن صورت گیرد. بنابراین توسعه‌ی یک روش اصلاح ساختار شبکه مد نظر قرار می‌گیرد. در این روش بنا بر توانمندی‌های روش RBF، به توسعه و تشریح یک نرم افزار اصلاح شبکه پرداخته شده و نتایج نیز آورده شده است که به خوبی دقت و توانمدی‌های این روش را مد نظر قرار می‌دهد. در این روش نیازی به اطلاعات مربوط به اتصالات شبکه نمی‌باشد و برخلاف روش هایی مانند همانندسازی فنری، حل دستگاه معادلات کوچکتری مورد نیاز می‌باشد.


توانمندیهای کُد:

۱- پایین آمدن یک جسم بصورت خطی

۲- چرخش ایرفویل نوسانی

۳- باز شدن فلپ های لبه حمله و لبه فرار


نکات و الزامات:

1- این  برنامه در همه نسخه های کامپایلرهای نرم افزار فرترن ( FORTRAN )قابل اجرا می‌باشد

۲- خروجی ها در همه نسخه های Tecplot قابل مشاهده است

۳- آشنایی با زبان Fortran


برای آشنایی با نرم افزار Fortran می توانید با کلیک بر روی عنوان های زیر به مقاله های مورد نظر هدایت شوید. لازم به ذکر است که نرم افزار Fortran از پرکاربردترین نرم افزار های مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک می باشد که بسیاری از دانشجویان با استفاده از نرم افزار Fortran به ارایه پایان نامه های کارشناسی ارشد, پروژه های صنعتی و علمی می پردازند.

آشنایی با نرم افزار Fortran

آموزش نصب نرم افزار Fortran


مشخصات کلی
تعداد صفحات 27
تعداد صفحات محصول 20-40
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول FORTRAN
سیالات
حوزه تخصصی 1 سایر

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه شبکه متحرک دو بعدی به روش توابع پایه ای شعاعی (RBF) با استفاده از نرم افزار فرترن

  • تولید کننده: مرتضی نامور
  • شناسنامه: MC2-1136
  • موجودی: در انبار
  • زبان برنامه نویسی: FORTRAN
  • سریال برنامه: MC2-1136
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 904,700تومان
  • قیمت بدون مالیات: 830,000تومان

برچسب ها: شبکه متحرک, روش تابع پایه ای شعاعی, فرترن, Fortran, اصلاح شبکه, RBF, لبه حمله, لبه فرار, ایرفویل نوسانی