پروژه بهینه سازی روش توابع پایه ای شعاعی (RBF) جهت انجام جابجایی شبکه های محاسباتی بزرگ برای استفاده در صنایع با استفاده از نرم افزار فرترن و به همراه فیلم آموزشی نرم افزار فرترن

توسعه علوم مهندسی نیاز به نرم‌افزارهایی با دقت و کارایی بیشتر را محسوس نموده است. یکی از این نرم افزارها و زبان‌های برنامه نویسی فرترن ( FORTRAN ) است. یکی از مسائل بسیار مورد توجه مهندسان، مسائلی است که به بررسی اندرکنش سازه و سیال می‌پردازند. در مسائل اندرکنش سازه و سیال در صورتی که وش‌ها از شبکه‌بندی استفاده نمایند (بر خلاف روش‌هایی که بر مبنای المان مرزی هستند) نیاز به آن است که در حین حل مسئله شبکه بندی جابجا گردد و اصلاحات لازم بر روی آن صورت گیرد. بنابراین توسعه‌ یک روش اصلاح ساختار شبکه مد نظر قرار می‌گیرد.  یکی از این روش‌ها، روش RBF است که در شبکه‌های دوبعدی سرعت قابل قبولی برای جابجایی شبکه دارد اما برای مسائل سه بعدی و حجیم، این جابجایی ساعت ها به طول می‌انجامد لذا در این گزارش با استفاده از فرترن ( FORTRAN ) به توسعه یک روش کارآمد به نام GREEDY برای بهبود عملکرد روش RBF پرداخته شده است و نتایج نیز آورده شده است که به خوبی دقت و توانمدی‌های این روش را مد نظر قرار می‌دهد. در این روش نیازی به اطلاعات مربوط به اتصالات شبکه نمی‌باشد و برخلاف روش هایی مانند همانندسازی فنری، حل دستگاه معادلات کوچکتری مورد نیاز می‌باشد.


نکات و الزامات:

1- این  برنامه در همه نسخه های کامپایلرهای فرترن ( FORTRAN ) قابل اجرا است

2- خروجی‌ها در همه نسخه‌های Tecplot قابل مشاهده است

3- آشنایی اولیه با مفاهیم CFD و همچنین آشنایی با طریقه پیاده سازی الگوریتم ریاضی

4- آشنایی با زبانهای برنامه نویسی ++C یا Fortran


برای آشنایی با نرم افزار Fortran می توانید با کلیک بر روی عنوان های زیر به مقاله های مورد نظر هدایت شوید. لازم به ذکر است که نرم افزار Fortran از پرکاربردترین نرم افزار های مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک می باشد که بسیاری از دانشجویان با استفاده از نرم افزار Fortran به ارایه پایان نامه های کارشناسی ارشد, پروژه های صنعتی و علمی می پردازند.

آشنایی با نرم افزار Fortran

آموزش نصب نرم افزار Fortran                   


مشخصات کلی
تعداد صفحات 37
تعداد صفحات محصول 20-40
فیلم آموزشی دارد
معرفی متغیر های ورودی نرم افزار دارد
نمودارهای خروجی دارد
زبان برنامه نویسی
زبان برنامه نویسی اول FORTRAN
سیالات
حوزه تخصصی 1 سایر

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پروژه بهینه سازی روش توابع پایه ای شعاعی (RBF) جهت انجام جابجایی شبکه های محاسباتی بزرگ برای استفاده در صنایع با استفاده از نرم افزار فرترن و به همراه فیلم آموزشی نرم افزار فرترن

  • تولید کننده: محمد امین ذوالجناحی
  • شناسنامه: MC2-1238
  • موجودی: در انبار
  • تاریخ: 2017-09-03
  • زبان برنامه نویسی: FORTRAN
  • سریال برنامه: MC2-1238
  • سفارش دهنده: مارکت کد
  • فایل معرفی محصول: لینک
  • 916,690تومان
  • قیمت بدون مالیات: 841,000تومان

برچسب ها: شبکه متحرک, روش تابع پایه ای شعاعی, الگوریتم گریدی, FORTRAN, فرترن, اندرکنش سازه و سیال, fsi, همانندسازی فنری